Ansatte

Kontakt oss for en uforpliktende prat om hvordan vi kan hjelpe deg å løse dagens eller fremtidige behov.

Ansatte

Trine Vigorito

Adm.dir
924 00 216
trine.vigorito@fabi.no

Kari Johnsen

Gründer og Leder Fabi Stavanger
916 76 975
kari.johnsen@fabi.no

Maria Sierra Silva

Sr. Recruitment & Research Specialist
915 18 598
maria.sierra@fabi.no

Kristin Skadsheim

Recruitment & Research Specialist
454 26 795
kristin.skadsheim@fabi.no

Nargis Sediqi

Recruitment Specialist
978 20 281
nargis.sediqi@fabi.no

Lars Grønnevik

Leder Fabi Oslo
911 02 229
lars.gronnevik@fabi.no

Per Strand

Consultant Manager
922 05 319
per.strand@fabi.no

Helena Weiergang Einerkjær

Recruitment & Research – Teamlead
957 72 052
helena.einerkjaer@fabi.no

Ebba Bemer Rappe

Sr. Recruitment & Research Specialist
407 68 125
ebba.rappe@fabi.no

Valentin Huitfeldt

Recruitment Specialist
907 42 399
valentin.huitfeldt@fabi.no

Laura Curcio

Researcher
948 74 364
laura.curcio@fabi.no

Camilla Lehne

I permisjon

Carl-Fredrik Schmidt

I permisjon

 

 

Stavanger

Vassbotnen 11 A, 4313 Sandnes

Tlf. 40 00 36 96

Ring oss
Send e-post
Kart

Oslo

Drammensveien 167, 0277 Oslo

Tlf. 40 00 36 96

Ring oss
Send e-post
Kart

Hvorfor velge Fabi?

Fabi er et konsulent- og rekrutteringsselskap med spesialisering innen økonomi, IT og ledelse. Fabi er et ledende selskap innen sitt segment, og kjennetegnes av kundefokus, god kjennskap om kandidatmarkedet og dyktige ansatte.

Bli med på laget

Registrer din CV slik at vi kan vurdere din bakgrunn best mulig. Vi gjennomfører en grundig vurdering før de mest aktuelle kandidatene kalles inn til intervju.