Om Fabi

Fabi er et konsulent- og rekrutteringsselskap med spesialisering innen fagområdene økonomi, IT og ledelse.

Vi er Fabi

Fabi er et konsulent- og rekrutteringsselskap som tilbyr spesialistkompetanse innenfor økonomi, IT og ledelse. Gjennom økonomiforståelse, lang erfaring og et stort nettverk, skaper vi forretningsverdi for kundene våre. Kjerneverdiene utgjør ryggraden i virksomheten, og fungerer som et kompass for hver enkelt medarbeider:

Engasjert

Med personlig oppfølging og engasjement skal både kunde og konsulent føle seg hørt, sett og forstått. De skal føle seg ivaretatt og virkelig kjenne på at Fabi jobber og brenner for dem. Vi er menneskekjennere som skaper tette relasjoner.

Pålitelig

Det å opptre og fremstå pålitelig i all vår atferd er en fundamentert del av vårt verdigrunnlag. Vårt ekte engasjement, lange erfaring, faglige styrke og gode relasjoner underbygger denne påliteligheten.

Profesjonell

Vi skal være profesjonelle i alle situasjoner, noe som bidrar til å styrke faglige relasjoner og skape tillit. Som et ledd i dette har Fabi fokus på kontinuerlig utvikling av egen organisasjon. Vi er eksperter som søker ny faglig innsikt og hever nivået hver dag.

Dynamisk

Vi skal være energiske og initiativrike, og aldri preges av stillstand. Er du en del av Fabi er du med på en evig reise av kontinuerlig faglig utvikling og spennende utfordringer.

Avdelinger

fabi-stavanger

Stavanger

fabi-oslo

Oslo

Ansatte

Trine Vigorito

Adm.dir
924 00 216
trine.vigorito@fabi.no

Kari Johnsen

Gründer og Leder Fabi Stavanger
916 76 975
kari.johnsen@fabi.no

Maria Sierra Silva

Sr. Recruitment & Research Specialist
915 18 598
maria.sierra@fabi.no

Kristin Skadsheim

Recruitment & Research Specialist
454 26 795
kristin.skadsheim@fabi.no

Nargis Sediqi

Recruitment Specialist
97820281
nargis.sediqi@fabi.no

Lars Grønnevik

Leder Fabi Oslo
911 02 229
lars.gronnevik@fabi.no

Carl-Fredrik Schmidt

Consultant Manager – Teamlead
Telefon:932 10 608
carl-fredrik.schmidt@fabi.no

Adele MacDonald

Consultant Manager
992 16 725
adele.macdonald@fabi.no

Helena Weiergang Einerkjær

Recruitment & Research – Teamlead
957 72 052
helena.einerkjaer@fabi.no

Ebba Bemer Rappe

Sr. Recruitment & Research Specialist
407 68 125
ebba.rappe@fabi.no

Camilla Lehne

Sr. Recruitment & Research Specialist
930 06 255
camilla.lehne@fabi.no

Maria Tran

Sr. Recruitment & Research Specialist
915 75 335
maria.tran@fabi.no

chat-bot_red

Ta kontakt

Vi hjelper deg med å finne spennende oppdrag eller en ny, fast jobb.