Ta kontakt 

Kontakt oss for en uforpliktende prat om hvordan vi kan hjelpe deg å løse dagens eller fremtidige behov.

Stavanger

Vassbotnen 11 A, 4313 Sandnes

Tlf. 40 00 36 96

Ring oss
Send e-post
Kart

Oslo

Drammensveien 167, 0277 Oslo

Tlf. 40 00 36 96

Ring oss
Send e-post
Kart

Hvorfor velge Fabi?

Fabi er et konsulent- og rekrutteringsselskap med spesialisering innen økonomi, IT og ledelse. Fabi er et ledende selskap innen sitt segment, og kjennetegnes av kundefokus, god kjennskap om kandidatmarkedet og dyktige ansatte.

Ansatte

Trine Vigorito

Adm.dir
924 00 216
trine.vigorito@fabi.no

Kari Johnsen

Gründer og Leder Fabi Stavanger
916 76 975
kari.johnsen@fabi.no

Maria Sierra Silva

Sr. Recruitment & Research Specialist
915 18 598
maria.sierra@fabi.no

Kristin Skadsheim

Recruitment & Research Specialist
454 26 795
kristin.skadsheim@fabi.no

Lars Grønnevik

Leder Fabi Oslo
911 02 229
lars.gronnevik@fabi.no

Carl-Fredrik Schmidt

Consultant Manager – Teamlead
Telefon: 932 10 608
carl-fredrik.schmidt@fabi.no

Adele MacDonald

Consultant Manager
992 16 725
adele.macdonald@fabi.no

Helena Weiergang Einerkjær

Recruitment & Research – Teamlead
957 72 052
helena.einerkjaer@fabi.no

Ebba Bemer Rappe

Sr. Recruitment & Research Specialist
407 68 125
ebba.rappe@fabi.no

Camilla Lehne

Sr. Recruitment & Research Specialist
930 06 255
camilla.lehne@fabi.no

Simen Roaas

Sr. Recruitment & Research Specialist
942 89 060
simen.roaas@fabi.no

Maria Tran

Sr. Recruitment & Research Specialist
915 75 335
maria.tran@fabi.no

Bli med på laget

Registrer din CV slik at vi kan vurdere din bakgrunn best mulig. Vi gjennomfører en grundig vurdering før de mest aktuelle kandidatene kalles inn til intervju.