Ansatte i Oslo

Trine Vigorito

Administrerende direktør

Telefon: 924 00 216

E-post: trine.vigorito@fabi.no

Connect with me on LinkedIn
Lars Grønnevik

Leder Fabi Oslo

Telefon: 911 02 229

E-post: lars.gronnevik@fabi.no

Connect with me on LinkedIn
Anne Qvenild

Recruitment Lead, Oslo

Telefon: 977 23 235

E-post: anne.qvenild@fabi.no

Connect with me on LinkedIn
Carl-Fredrik Schmidt

Consultant Manager Lead

Telefon: 932 10 608

E-post: carl-fredrik.schmidt@fabi.no

Connect with me on LinkedIn
Camilla Lehne

Sr. Recruitment Specialist

Telefon: 930 06 255

E-post: camilla.lehne@fabi.no

Connect with me on LinkedIn
Marthe Richardsen

Sr. Recruitment & Research Specialist

Telefon: 971 92 123

E-post: marthe.richardsen@fabi.no

Connect with me on LinkedIn
Simen Roaas

Advisor Digital

Telefon: 942 89 060

E-post: simen.roaas@fabi.no

Connect with me on LinkedIn
Adele MacDonald

Consultant Manager

Telefon: 992 16 725

E-post: adele.macdonald@fabi.no

Connect with me on LinkedIn

Ansatte i Stavanger

Kari Johnsen

Gründer og Leder Fabi Stavanger

Telefon: 916 76 975

E-post: kari.johnsen@fabi.no

Connect with me on LinkedIn
Maria Sierra Silva

Recruitment & Research Specialist

Telefon: 915 18 598

E-post: maria.sierra@fabi.no

Connect with me on LinkedIn